LED svetelná trubica 6m

Efektné svetelné trubice v úspornom LED žiarovkovom prevedení a 2 rôznych farbách svetielok, vhodná na interiérové alebo exteriérové použitie. Celková dĺžka svetelnej trubice je 6 m , dĺžka prívodného kábla je 1,5m.

SVETELNÁ TRUBICA - návod na použitie:

Dĺžka prívodného káblu je 1,5m ( gumený kábel, odolný voči UV žiareniu a nízkym teplotám ). Svetelná reťaz svieti nepretržite.Svetlá v trubici nie sú vymeniteľné. V prípade , že jedno zo svetiel prestane svietiť,1 meter reťaze nebude svietiť taktiež. Nikdy svetelnú reťaz nezapájajte do siete , pokiaľ je stále v obale a /alebo pokiaľ je stočená , aby sa predišlo jej nadmernému zahriatiu. Vyvarujte sa poškodeniu káblovej izolácie. Nie je dovolené svetelnú reťaz skracovať, prepichovať alebo akýmkoľvek iným spôsobom poškodzovať. Pokiaľ chcete svetelnú reťaz tvarovať , vždy ju najskôr preneste do izbovej teploty. Aby sa predišlo poškodeniu svetiel a celej reťaze , ohyb na svetelnej reťazi by nikdy nemal byť menší ako 3 cm. Montáž svetelnej reťaze by mala byť prevedená za použitia náradia , ktoré ju žiadnym spôsobom nepoškodí alebo neprepichne. Aby sa predišlo nadmernému zahriatiu , nikdy reťaz počas používania nezakrývajte. Počas manipulácie a montáže s reťazou sa vždy uistite , že je reťaz odpojená zo siete.
Z bezpečnostných dôvodov nie je dovolené zapájať svetelnú reťaz do žiadnych iných elektrických predlžovacích káblov alebo elektrických prístrojov. Ak je elektrický kábel poškodený , mal by byť vyhodený celý výrobok.

 

15,00 € s DPH
pôvodne: 24,00 €
zľava: 38%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 15,00 €
Dostupnosť: na sklade
Trubice:
LED modré svetlo - 6m
LED biele svetlo - 6m
Objednať  balenie  
Svetelná LED trubica 6m
 
Mohlo by Vás zaujímať